Noslēdzies projekts! J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs, sadarbojoties ar Kurzemes plānošanas reģionu (KPR), 2023. gada otrajā pusgadā realizēja projektu “ Modernas Rozentāla dzimtas koka interaktīvās aplikācijas izveidošana un tehnoloģisko risinājumu atjaunošana J. Rozentāla biogrāfijas un daiļrades vēsturiskajās ekspozīcijās.” Projekta tehnisko risinājumu veica SIA Ocean Group .

J.Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs, sadarbojoties ar Kurzemes plānošanas reģionu (KPR), 2023. gada otrajā pusgadā realizēja projektu

Noslēdzies projekts!

J.Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs, sadarbojoties ar Kurzemes plānošanas reģionu (KPR), 2023. gada otrajā pusgadā realizēja projektu “ Modernas Rozentāla dzimtas koka interaktīvās aplikācijas izveidošana un tehnoloģisko risinājumu atjaunošana J. Rozentāla biogrāfijas un daiļrades vēsturiskajās ekspozīcijās.” Projekta tehnisko risinājumu veica SIA Ocean Group .

Projekta ietvaros tika precizēta un papildināta informācija, kas attiecināma uz Jaņa Rozentāla dzimtas koku, tā iestrādāta interaktīvā aplikācijā Rozentālam veltītajā ekspozīcijā un jau pieejama interesentiem.

Projekta ieguvums mērāms ne tikai materiālās vērtībās, bet arī sirsnīgās emocijās, atjaunojot un uzturot saikni ar mākslinieka ģimenes pārstāvjiem. Muzeja pētniecības materiālu krājums papildināts ar jaunām fotogrāfijām un dokumentālu stāstījumu apkopojumu par Rozentālu ģimenes gaitām.

Projekta realizācijas laikā saņēmām ļoti vērtīgu dāvinājumu, Rozentāla ģimenes sekretēru, no mākslinieka mazdēla, Jāņa Viļumsona mazmeitas Lilitas Viļumsones – Ziemeles.

No sirds priecājamies par paveikto!

Tevi var interesēt ...

Lasītākās ziņas

Secured By miniOrange