Vārds, uzvārds Amats Tālrunis E-pasts
Agrita Ozoliņa Direktore 26534259 agrita.ozolina@saldus.lv
Inna Kislina Direktores vietniece 29217784 inna.kislina@saldus.lv
Ilze Haruna Vecākā speciāliste vēstures jautājumos 27881091 ilze.haruna@saldus.lv
Ilze Pluģe Vecākā speciāliste mākslas jautājumos 26044399 ilze.pluge@saldus.lv
Guntars Tenne Speciālists vēstures jautājumos 22339470 guntars.tenne@saldus.lv
Kristīne Dobrovoļska Galvenā krājuma glabātāja 28335403 kristine.dobrovolska@saldus.lv
Valdis Jansons Krājuma speciālists  28335403 valdis.jansons64@inbox.lv
Guna Pobeda Izstāžu  un ekspozīciju dizainers 29946146 guna.pobeda@saldus.lv
Sandra Leitholde Muzeja pedagoģe 29357343 sandra.leitholde@saldus.lv
Kristīna Konrāde-Strode Muzeja digitālās vides administratore 23379891 kristina.konrada-stroda@saldus.lv
Izstāžu zāle Klientu apkalpošana 26193485

 

Secured By miniOrange