Par sociālās distancēšanās nodrošināšanu muzejā

Ar prieku visiem mākslas un kultūras baudītājiem paziņojam, ka J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs apmeklētājiem tiks atvērts ar 19. maiju ierastajos darba laikos.

Apmeklētāju ievērībai!

Lūdzam ievērot muzeja teritorijā un telpās izvietotās norādes par drošības pasākumiem:

• Par distancēšanos;
  • Par muzeja ieeju un izeju;
  • Par interaktīvās izstādes izmantošanu;
  • Par personu skaita ierobežojumiem muzeja telpās;
  • Higiēnas prasības u.c.

Tikšanās vai konsultācija pie muzeja speciālistiem vai administrācijas tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās!
Muzeja speciālistu kontakti -> https://muzejs.saldus.lv/par-mums/darbinieki/

Lūdzam izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt muzeju, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimību simptomi, kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Tevi var interesēt ...

Lasītākās ziņas