No 2021. gada 15. novembra J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā sekojoši ierobežojumi

No 2021. gada 15. novembra  J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā sekojoši ierobežojumi:

• Muzeja apmeklējums pieejams personām ar derīgu Covid-19 sertifikātu vai pārslimošanas sertifikātu. Apmeklētājam jāuzrāda personas apliecinošs dokuments – pase vai ID karte.
  • Atrodoties muzeja iekštelpās ir jāvalkā pareizi uzliktas sejas maska un jāievēro 2 metru savstarpēja distance.
  • Apmeklējumu iespējams individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros.
  • Bērni līdz 12 gadu vecumam muzeju var apmeklēt tikai kopā ar pieaugušajiem.
  • Bērniem no 12 gadu vecuma, apmeklējot muzeju, ir jāuzrāda negatīvs testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu.
  • Izglītojošas nodarbības un ekskursijas izglītības iestāžu audzēkņiem muzeja telpās šobrīd netiek organizētas (ne pirmsskolas, ne skolas vecuma bērniem).

Tevi var interesēt ...

Lasītākās ziņas