Otrdiena, 18. jūnijs, 2019.
Vārda dienas: Alberts, Madis

Koncerts „Rudens vēju muzikants”, veltīts Ērika Ķiģeļa 60 gadu jubilejai 11. maijs drukāt
Aizvadīta emocionāla nedēļas nogale, kurā piedzīvojām brīnišķīgu  izstādes atklāšanu – koncertu „Rudens vēju muzikants”, veltītu Ērika Ķiģeļa 60 gadu jubilejai. Muzejā pulcējās Ērika talanta pielūdzēji, radi un draugi. Klausoties laikabiedru atmiņu stāstos, izklīda lietus mākoņi un Saldus saules stari sasildīja jubilejas viesus.

J.Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs saka milzīgu PALDIES par dalību izstādes un piemiņas pasākuma organizēšanā : JURIM ĶIĢELIM, ANDRAI VALKĪRAI, MARIKAI LANGEI, JĀNIM MILZERIM, ANNAI SIPKO, GUNTAI ULMANEI, ANITAI OLIŅAI, NIKOLAJAM IVANOVAM.
LNT ŽURNĀLISTIEM par iespēju demonstrēt dokumentālo filmu „Pārrautā stīga” .
Īpašs PALDIES ANDRIM AKERMANIM un ZIGMĀRAM JAUNTĒVAM par veiksmīgu koncerta norisi un skaņas kvalitāti.
Paldies visiem, kas ar mums vēl sadarbosies, rūpējoties par Ērika Ķiģeļa piemiņas saglabāšanu Saldus muzejā.