Svētdiena, 16. jūnijs, 2019.
Vārda dienas: Justīne, Juta
Teksta versija Lielāki burti
Meklēt
 
 


   
Igo izstāde "Nebijis notikums". 26. novembris drukāt
No 28. novembra līdz 7. janvārim, J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā, mūziķa un mākslinieka IGO izstāde “Nebijis notikums”, kurā skatāmas kologrāfijas tehnikā veidotas grafikas un daudzveidīgi dizaina priekšmeti. Izstādes atklāšana un tikšanās ar mākslinieku 28.novembrī plkst.18.00 !
Izstādes darbs, ar galveno varoni piparu “Nebijis notikums”, radīts pirms trīs gadiem un kādu brīdi gaidījis savu spožo uznācienu. Līdz šim laikam tapuši  arī citi darbi, bet šogad pirmajam piparam pievienojušies jauni piparotie “varoņi”. Piparu tēma un attēli no grafikām šoruden piedzīvojuši turpinājumu IGO veidotajos dizaina priekšmetos, arī kādā īpašā dzērienā. Mākslinieks, aicinot uz izstādi  “Nebijis notikums”, piebilst, ka katram asociācija, baudot izstādi, būs pašam sava. Kādam – rudenīgi ziemīga, bet kādam varbūt tieši pretēji – dedzinoši karsta.
Izstādes atklāšanas reizē īpašu noskaņu radīs mūziķa IGO un pianista Jura Kristona atskaņotie skaņdarbi. Būs iespēja iegādāties skaistus un funkcionālus dizaina priekšmetus ar IGO grafikām, kas lieliski papildinās mākslinieka cienītāju kolekcijas un radīs iedvesmu kādai Ziemassvētku dāvanai mīļiem un tuviem cilvēkiem.

Uz tikšanos izstādē!
J. Rozentāls