Ceturtdiena, 20. jūnijs, 2019.
Vārda dienas: Maira, Rasa, Rasma

Gunas Millersones izstāde "AINAVAS TURPINĀJUMS" no 6. februāra līdz 9. martam drukāt
J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā no 6.februāra līdz 9.martam mākslinieces Gunas Millersones gleznu izstāde „Ainavas turpinājums”.
Māksliniece glezno eļļas tehnikā, veido objektus un instalācijas, ir projektu kuratore Talsu novada muzejā. Guna ir Talsu Krūmu mākslas grupas vadītāja. No 1992.gada  Latvijas Mākslinieku savienības biedre. Lai gan dzīvojam kaimiņu novados, līdz šim Saldū nav bijusi neviena Gunas izstāde, „Ainavas turpinājums” būs iepazīšanās.
Guna Millersone - īsta kurzemniece, dzimusi 1949. gada 22. februārī, Dundagā. Mācījusies J. Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolā, beigusi Latvijas Mākslas akadēmijas Pedagoģijas nodaļu.
Izstādēs piedalās kopš 1990. gada. Darbi ir eksponēti Francijā, Zviedrijā, Dānijā, Holandē, Igaunijā, Čehijā, Vācijā, Lietuvā, Turcijā, Beļģijā, Ukrainā.

Vec. speciāliste mākslas jautājumos
Elita Sproģe