Otrdiena, 19. februāris, 2019.
Vārda dienas: Zane, Zuzanna
Teksta versija Normāli burti
Meklēt
 
 

 


   
Aktualitātes
drukāt drukāt
(20.07.2018.)
    
 
Informācija muzeja apmeklētājiem

Priecājamies, ka esat mūsu publisko pasākumu apmeklētāji!

Vēlamies, lai par mūsu darbu uzzina sabiedrība, tādēļ pasākumos veiktās foto fiksācijas tek izmantotas muzeja publicitātes veidošanā un darbības atspoguļošanā.

Ja nevēlaties, ka tiekat fotografēts, lūdzu, par to informējiet muzeja darbinieku vai fotogrāfu.

Paldies par sapratni!

Februāra aktualitātes muzejā (30.01.2019.)
MEITEŅU UN SIEVIEŠU SOLIDARITĀTES DARBNĪCA (02.03.2019.)
Meitenes un sievietes!
Tiekamies muzejā sestdien, 2. martā plkst. 14:00
Šogad solidarizēsimies skaistuma un labsajūtas vairošanā!
Pašas izgatavosim pilnīgi dabiskus un neatkārtojamus skaistumkopšanas produktus – vannas sāli, ķermeņa skrubi, sejas masku. Līdzi jāņem trauks gatavajam produktam.   
Aināra Bambala Dr.hist. priekšlasījums - Čekas maisi (12.02.2019.)
Vēstures zinātņu doktora, Latvijas Nacionālā arhīva (LNA) eksperta, Latvijas PSR VDK darbības zinātniskās izpētes komisijas locekļa Aināra Bambala priekšlasījums "Čekas maisi" jeb Latvijas PSR VDK dokumentu digitalizāciju Latvijas nacionālajā arhīvā.  


Ansis Rozentāls "Struktūra" (30.01.2019.)
Anša Rozentāla gleznu izstāde “STRUKTŪRA” skatāma J.Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā no 26. februāra līdz 31. martam.
“Katru brīdi mēs sastopamies ar dažādas nozīmes un ideju kopumiem, lietām, formām un procesiem, kuri risinās mums apkārt katru sekundi un milisekundi, radot jaunus vai jau pierastus pārdzīvojumus vai struktūras. Šie procesi ir nebeidzami iedvesmas un radošās enerģijas nesēji, kurus mākslinieki izmanto savos mākslas darbos. Nozīmīgs aspekts mākslinieka daiļradē ir attiecību meklēšana- ainava pret formu un objekts vidē, kuram apkārt norisinās nemitīga kustība, objektam simbolizējot formu un procesam vidi kā vienotu struktūrvienību. Gala rezultātā, gleznām balansējot uz romantiska un eksistenciāla vizuālā attēla sliekšņa.” A.Rozentāls.

Lasīt vairāk
Animacija JANIS UN DARBNĪCA (16.03.2018.)
2018. gada 18. martā, atklājot mākslinieka Jaņa Rozentāla darbnīcas 2. stāva jauno ekspozīciju un, atzīmējot mākslinieka 152. jubileju, arī filmiņa par Jani un darbnīcu ir gatava.

Lasīt vairāk
Kāzu piedāvājums (01.01.2018.)
Piedāvājam mākslinieka Jaņa Rozentāla Saldus gleznošanas darbnīcā ļauties romantiskai noskaņai un uzrakstīt vēstuli mīļotajam cilvēkam.
Ja samalsiet kafiju vēstures un likteņu stāstu apvītās kafijas dzirnaviņās .....

Lasīt vairāk
Suvenīri (11.11.2016.)
Muzejs piedāvā iegādāties suvenīrus gan lieliem,gan maziem

Suvenīru piedāvājumu skatīt šeit