Vasaras aktualitātes muzejā

Aicinām visus saldeniekus un Saldus viesus uz aktuālajām un pastāvīgajām izstādēm muzejā!

Aktuālās izstādes un pasākumi:

• līdz 7. jūlijam skatāma izstāde “Profils”, kura veltīta Saldus goda pilsonim Ojāram Ulmanim.
  • no 15.07. – 01.09 izstāde “Kāzu tradīcijas”
  • 26.07. Annas – saimnieču dienas muzejā:
    📎Būs skatāma izstāde “Priekšauti” ;
    📎 tautastērpu dižošanās;
    📎iespēja piedalīties rokdarbu meistarklasēs;
    📎gardi pašu gatavoti pārsteigumi!

Pastāvīgās izstādes:

• Ekspozīcija “Saldus 1253-1940”, kura atspoguļo Saldus pilsētas attīstības periodus un tikai Saldum raksturīgās trīs tā veidošanās vietas.
  • Gunta Priedaika veidotajā un Saldum dāvinātajā gleznu kolekcijā apskatāmi Latviešu tēlotājas mākslas klasiķu un pazīstamu mūsdienu mākslinieku darbi.
  • Pastāvīgajā ekspozīcijā “Mākslinieka Sapņu tornis” skatāmi J. Rozentāla ģimenes lietotie priekšmeti un daiļrades agrīnā perioda darbi, kas tapuši Saldus apkaimē.

Popular Posts

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *