Otrdiena, 18. jūnijs, 2019.
Vārda dienas: Alberts, Madis
Pilnā versija Lielāki burti
Meklēt
 
 


   
Poligrāfijas izdevums „Rozentāls un Saldus”.
 Mērķis:
  • Radīt interesi un attīstīt radošumu jaunākās un vidējā skolas vecuma bērniem, kā arī visiem citiem interesentiem par būtiski svarīgiem kultūrvēsturiskiem notikumiem 20.gs. sākumā Saldus pilsētā
 Piešķirtais finansējums:
Netika saņemts!
 
„Latvijas kino amatieru biedrības Saldus rajona nodaļas biedra Friča Edgara Levenoviča atstātā dokumentālā mantojuma atjaunošana un saglabāšana.

Mērķis:
  • Atjaunot un radīt pieejamību Friča Edgara Levenoviča atstātajam dokumentālajam kultūrvēsturiskajam materiālam
 Piešķirtais finansējums:
Netika saņemts!
 
 
Mākslinieka Jaņa Rozentāla darbnīcas „Sapņu tornis” atdzimšana.
 Mērķis:
  • Atbilstoši mūsdienu sabiedrības vajadzībām radīt pieejamību pētniecības darbu rezultātā iegūtai informācijai par izcilā mākslinieka J.Rozentāla dzīvi un daiļradi.
 Piešķirtais finansējums:
VKKF mērķprogramma „Muzeju nozares attīstības programma” – 7000 EUR
 
 Latvijas Nacionālā krājuma daļas saldus muzeja krājuma unikālo mākslas un vēstures priekšmetu aizsardzības un saglabātības nodrošinājums.
 Mērķis:
  • Zibens aizsardzības sistēmas ierīkošana J.Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzeja kompleksa vēsturisko ēku: J.Rozentāla darbnīcas, krājuma un izstāžu zāļu aizsardzībai un , tur izvietotā, unikālā, nacionālā kultūrvēsturiskā mantojuma saglabātības nodrošināšanai.
 Piešķirtais finansējums:
Kultūras ministrijas projektu konkurss.”Par valsts finansējumu nacionālā muzeja krājuma uzturēšanai un izmantošanai pašvaldību, autonomajos un privātajos muzejos un privātajās kolekcijās” – 3152 EUR
J. Rozentāls