Pirmdiena, 20. novembris, 2017.
Vārda dienas: Anda, Andīna

Tikšanās ar pudelīšu kolekcionāru Uldi Lākuti. 17. janvāris drukāt
14.janvāra pēcpusdienā muzejā tikās tie, kuriem interesi rosināja Ulda Lākuta dzērienu pudelīšu kolekcija. Uzzinājām ar ko tad īsti aizsākās apjomīgā kolekcija un kā tā gadu gaitā papildinājusies ar eksemplāriem no dažādām pasaules malām. Izrādās, ka pamatā ir derības! U. Lākutis atzīmēja, ka mazās pudelītes ir kā bērniņi, vienmēr kustībā un vienmēr pārskatāmā kārtībā. Tikai nezinātājam var likties, ka tajā nekas nemainās, tomēr - interesanti, ka pat izstādes norises laikā, kolekcija kļuvusi skaitliski lielāka. Meita Zane apstiprināja tēta teikto, atzīstot, ka viņas un brāļa nedarbi, pašiem par lielu izbrīnu, vienmēr tikuši pamanīti. Lielākais kolekcionāra atbalsts ir ģimene, radi un draugi, kas jau zina kā Uldi iepriecināt. Tikšanās reizē radās jaunas idejas un kontakti, tas palīdzēs pilnveidot un dažādot jau esošo pudelīšu klāstu. Vēl līdz janvāra beigām muzejā var redzēt izstādi ”Zaļā Pūķa” daudzveidība”, pēc tam kolekcija atgriezīsies kolekcionāra Ulda Lākuta mājās.
Foto:Andrejs Sergejevs