Piektdiena, 23. jūnijs, 2017.
Vārda dienas: Līga
No 3.marta līdz 9.aprīlim būs iespēja iepazīties ar Ķemeru Nacionālā parka bagātībām izstādē ko veidojusi Latvijas Dabas aizsardzības pārvalde. 13. marts drukāt
Mūsdienu sabiedrība diemžēl pieradusi dabu uztvert kā pašsaprotamu un bez maksas saņemamu vērtību, taču vēl aizvien ļoti liela sabiedrības daļa to nenovērtē. Dabas daudzveidības samazināšanās pasaules mērogā ļoti nelielam skaitam cilvēku liek aizdomāties par to, ka mēs katrs esam atbildīgs par savas apkārtnes dabas vērtību saglabāšanu.
Izstādes apmeklējums ļaus tuvāk iepazīt gan izcilas dabas bagātības, gan kultūrvēsturiskās vērtības, kas atrodamas Ķemeru Nacionālajā parkā. Galvenās dabas vērtības - purvi, meži, ūdeņi, pļavas un jūras piekraste, kā arī cilvēku radītās vērtības - tas viss parādīts fotogrāfijās ar skaidrojošiem parakstiem. Te galvenā uzmanība pievērsta cilvēku un dabas mijiedarbībai, parādot, ko sabiedrība iegūst, saglabājot šīs vērtības. Savukārt izstādes interaktīvajā daļā šīs vērtības iespējams iepazīt ar visām cilvēka maņām - sajust purva sūnu pieskārienus, sasmaržot pļavu, pagaršot sērūdeni... Jaunākajiem apmeklētājiem noteikti būs interesanti pārbaudīt savas zināšanas par dabu, darbojoties ar krāsainajām dabas un vēstures vērtību apceļošanas spēlēm.
Uz nodarbībām izstādē pieteikties pa tālr.29357343 /muzeja pedagoģe Sandra/
Informācija no: