Piektdiena, 17. augusts, 2018.
Vārda dienas: Oļegs, Vineta
Teksta versija Lielāki burti
Meklēt
 
 


   
MUZEJU NAKTS 2016 6. maijs drukāt
Muzeju nakts – 2016, ar moto „Durvis”, aicina apmeklētājus un aktīvos dalībniekus 21.maija vakarā iesaistīties un baudīt starptautisko akciju J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā, Saldū, Striķu ielā 22.

No plkst.18.00 līdz pusnaktij muzejs būs atvērts apmeklētājiem. Arī šogad turpinām tradīciju muzeju nakts laikā pētīt kādu konkrētu pilsētas daļu, šoreiz tā būs pilsētas dienviddaļa,  tās arhitektūru, uzņēmumus un iedzīvotājus, darot to atraktīvā orientēšanās sacensības veidā. Šogad, atzīmējot Saldus pilsētas 160. gadskārtu, akcentēsim uzņēmējdarbību Saldū, par ko plašāks vēstījums izstādē „Uzņēmējdarbība Saldū. 19. – 21.gs” muzejā. Izstādes atklāšana 21.maija vakarā plkst.18.00.
Visa vakara garumā muzeja pagalmā darbosies Liepājas ceļojošais cirks „Beztemata” ar aizraujošām izdarībām. Starp muzeja apmeklētājiem pamanīsiet divas vislabākās zīlnieces 6-tajā paaudzē, kuras zīlēs pēc zvaigznēm, stikla bumbām, rokas līnijām... Apmeklētājiem būs visplašākās iespējas nobaudīt un iegādāties mīlas dziras, žurku zāles, amuletus, mīt naudu .
Par muzikālo labsajūtu rūpēsies muzikālā apvienība „ZeDōrs”, kas sadarbību uzsākuši  īpaši Muzeju naktij – 2016.
Mazos muzeja apmeklētājus un viņu vecākus gaidīs radošajās darbnīcās. Vakara gaitā konkursi ar balvām, pārsteigumi un silta biezputra spēkam un izturībai.