Pirmdiena, 18. decembris, 2017.
Vārda dienas: Klinta, Kristaps, Kristers, Kristofers, Krists

Mākslas izstāde no muzeja krājuma "GODS SALDUM !" 3. novembris drukāt
No 11.novembra līdz 31.decembrim J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā aicinām uz mākslas izstādi no muzeja krājuma „Gods Saldum!”. Tā veltīta Saldus pilsētas 160. jubilejai.

Tēlotājas mākslas izstāde no muzeja krājuma šogad veltīta Saldum.  Saldus ir bagāts – ar saviem cilvēkiem, ar dabu un vēsturi, notikumiem,  atmiņām un sajūtām.
Izstādē  redzami darbi, kuri kaut kādā veidā saistīti ar mūsu pilsētu. Saldus bagāts izciliem cilvēkiem. Bez Jaņa Rozentāla par saviem novadniekiem saucam arī Lea Davidovu-Medeni, Artu Dumpi, Alvīni Veinbahu, Kārli Eglīti, Frici Grosu, Kārli Taubi, Margaritu Stīpnieci, Alfredu Lapetrovu, Ilzi Zemīti, Kārli Īli, Aiju Druvaskalni-Urdzi, arī Kārlis Zāle ir mūsējais. Dunsdorfs, Veismanis, Čaklais, Ancītis..
Un, protams, īstenie saldenieki – Jaņa Rozentāla Saldus mākslinieku grupa, kura  gadu desmitus kopusi un nesusi tautā  sirsnību un mīlestību pret mākslu un savu dzimto vietu.
Saldus apkārtne piesaista ne tikai vietējos. Mūsu pilsētas kolorītās vietas  ir novērtējuši un savos vasaras plenēru darbos attēlojuši  arī citi Latvijas mākslinieki. Viņu darbi arī būs apskatāmi šajā izstādē.
Aicinām ikvienu atnākt uz izstādi, lai ieraudzītu  Saldu “citām acīm” un saprastu, ka mums ir ar ko lepoties.

GODS SALDUM!

Izstādes kuratore: