Svētdiena, 16. decembris, 2018.
Vārda dienas: Alvīne

Klāt marts ar jauniem notikumiem un izaicinājumiem! 27. marts drukāt

Jau 4.martā aicinām uz ādas rotu darināšanas darbnīcu, līdzi ņemot idejas, paraugus, rotaslietu furnitūru un 50 centus.

Lasīt vairāk

Šobrīd notiek iekārtošanas darbi jaunajai izstādei "Del Ruden", kas durvis apmeklētājiem vērs 6.martā. Izstādes autoru, mākslinieku Rūdi Pētersonu, izstādē varēs sastapt 10.martā plkst.14.00. Izmantojiet izdevību iepazīties ar mākslinieku, uzzināt darbu tapšanas procesu, pašreizējiem un nākotnes plāniem. Daudziem tā būs patīkama atkalredzēšanās, jo Rūdis ir saldenieks, Saldus mākslas skolas absolvents.

Un, protams, 18.marts ir viena no mūsu muzeja gada nozīmīgākajām dienām, jo svinam Jaņa Rozentāla dzimšanas dienu. Šogad, jubilejas reizē, tiks atklāta Rozentāla darbnīcas 2.stāva ekspozīcija ar mākslinieka oriģināldarbiem, tādējādi noslēdzot iesākto ekspozīcijas pilnveidošanas projektu. Liela daļa no tiem līdz šim atradās muzeja krājumā un plašam skatītāju lokam nebija pieejama. Aicinām saldeniekus, arī pilsētas viesus, svinēt līdz ar mums un piedalīties ekspozīcijas atklāšanā 18.martā plkst.12.00 , J. Rozentāla darbnīcā.

Tikko sākusies spēle "Es mīlu Tevi, Saldus!", kura turpināsies visu vasaru. Vari tai pievienoties jebkurā brīdī!