Svētdiena, 16. jūnijs, 2019.
Vārda dienas: Justīne, Juta
Teksta versija Lielāki burti
Meklēt
 
 


   
Jaņa Rozentāla prēmijas pasniegšana 19. marts drukāt
Vakar, 18.martā, J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā, atkārtoti tika pasniegta Saldus novada domes Jaņa Rozentāla vārdā nosauktā prēmija, kuras mērķis ir veicināt radošu devumu Saldus novadam.

SKATĪT GALERIJU
Par augstvērtīgiem sasniegumiem un ieguldījumu ar vizuālo mākslu saistītās nozarēs Saldus novadā šogad par prēmijas laureāti kļuva Mākslu attīstības biedrība „ILIZANNA”.
 
Žūrijas komisija atzinīgus vārdus teica arī pārējiem prēmijas pretendentiem. Arhitektu birojam „MADE arhitekti” par funkcionālu, estētisku, inovatīvu būvi – jauno Saldus mākslas un mūzikas skolu. Saldus mākslas skolas direktore Vēsma Krūmiņa atzīmēja, ka būvniecības procesā arhitektu birojs izrādīja ieinteresētību, godaprātu un atbildīgumu par darba iznākumu.
 
„Saldus foto klubs ES DARU” saņēma neviltotu atbalstu un laba vēlējumus no žūrijas komisijas locekļiem. Foto kluba dalībnieki  ir Saldus novada kultūras dzīves aktīvisti. Fotogrāfijās fiksētie mirkļi un notikumi rada ne tikai estētisku un māksliniecisku baudījumu, bet ir vērtīgs, vēsturisks materiāls nākamajām paaudzēm .
 
Nākošā Jaņa Rozentāla vārdā nosauktās prēmijas pasniegšana notiks 2016.gada 18.martā, kad izcilajam Saldus novada māksliniekam Janim Rozentālam svinēsim 150.gadadienu.
 
 
 
 
Informāciju sagatavoja:
Ilze Pluģe
Muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste
   tālr.26194982
J. Rozentāls