Otrdiena, 18. jūnijs, 2019.
Vārda dienas: Alberts, Madis

J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā svinīgi atklāta izstāde „Saldus Zeme - 50 6. februāris drukāt
Piektdien, 01. februārī, J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā notika svinīga izstādes Saldus un Brocēnu novada laikrakstam „Saldus Zeme - 50” atklāšana.
„Saldus Zemes” jubilejas pasākumā laikraksta esošie un bijušie darbinieki, sadarbības partneri un sveicēji kopīgi kavējās atmiņās par interesantākajiem piedzīvojumiem „Saldus Zemes” vēstures lappusēs.
Izstāde „Saldus Zeme - 50” tapa 3 mēnešu garumā, to veidoja kuratore Lana Samiņa sadarbībā ar laikraksta redaktori Andru Valkīru. Izstādē atspoguļota Saldus un Brocēnu novada laikraksta vēsture laika griežos.
Izstāde Saldus un Brocēnu novada laikrakstam „Saldus Zeme - 50” skatāma J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā no 1. februāra līdz 14. aprīlim.