Pirmdiena, 18. decembris, 2017.
Vārda dienas: Klinta, Kristaps, Kristers, Kristofers, Krists

Izstādes "Motosports Saldus novadā" noslēgums. 16. oktobris drukāt
13.oktobra vakarā muzejā pulcējās dažāda vecuma motosporta cienītāji, kas uzklausīja Saldus motokluba vadītāja Aida Heringa sezonas novērtējumu un galvenos panākumus. Muzeja darbinieki par palīdzību izstādes veidošanā pateicās moto sporta faktu kolekcionāram Jānim Blūmam, daudziem interesentiem, kas neliedza savu atbalstu. Viesu vidū bija Saldus moto kluba sportisti un viņu līdzjutēji, ar savu pieredzes stāstu dalījās motobraucējs Raimonds Baltgalvis, taču galvenais vakara viesis bija pasaules čempions MX2 klasē Pauls Jonass un viņa mehāniķis Gatis Frinde. Sveicienus Paulam Jonasam nodeva arī Saldus novada domes priekšsēdētāja vietnieks Māris Zusts. Muzikālu baudījumu sniedza Rinalds Herings, Latvijas kausa motokrosā A25+klasē ieguvējs.

Foto:Andrejs Sergejevs