Ceturtdiena, 27. jūlijs, 2017.
Vārda dienas: Dita, Marta
Izstāde "Latvijas brīvības cīņas un Lāčplēša Kara ordeņa kavalieri Saldus novadā." no 11. oktobra līdz 31. decembrim drukāt
No 11.novembra līdz 31.decembrim J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā, Striķu ielā 22, skatāma J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzeja veidota izstāde „Latvijas brīvības cīņas un Lāčplēša Kara ordeņa kavalieri Saldus novadā. „

Izstādē Latvijas brīvības cīņas un Lāčplēša Kara ordeņa kavalieri  Saldus novadā skatāma informācija par Saldus novada Lāčplēša Kara ordeņa kavalieriem. Latvijas valsts augstākie apbalvojumi karavīriem par kauju nopelniem – Lāčplēša Kara ordenis, Diploms, apliecība par tiesībām nēsāt Atbrīvošanas kara piemiņas zīmi un lietas, ko Lāčplēša Kara ordeņa padome jau pēc Brīvības cīņu beigām dāvināja latviešu strēlniekiem – Brīvības cīņu piemiņas medaļas un nozīmes. Izstādes eksponāti piederējuši saldeniekiem, Latvijas Brīvības cīņu dalībniekiem, tagad ir J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzeja krājuma priekšmeti.

Ilze Haruna,
Vecākā vēstures speciāliste