Pirmdiena, 18. decembris, 2017.
Vārda dienas: Klinta, Kristaps, Kristers, Kristofers, Krists

Aicinām uz Imanta Ziedoņa muzeja organizētā projekta “Ideju pavasaris” ievadlekcijām. 29. oktobris drukāt
Novembrī, ar lekcijām Saldū, Limbažos un Jēkabpilī, startēs Imanta Ziedoņa muzeja rīkotā jauniešu projekta “Ideju pavasaris” pirmā daļa.

Lekcijas “Kas ir ideja, kur tā rodas?” paredzētas 9.-12. klašu skolēniem no visas Latvijas. Tajās jaunieši varēs uzzināt to, kā radīt idejas un kā tās veiksmīgi realizēt. Lekcijas vadīs Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” dibinātāja Žanete Grende, Imanta Ziedoņa muzeja radošais direktors Goran Gora un muzeja projektu vadītāja Maija Jaunzeme.

Šīs lekcijas būs pirmais posms no Ziedoņa muzeja rīkotā projekta “Ideju pavasaris”, kura ietvaros jaunieši tiek aicināti realizēt sev un sabiedrībai noderīgas idejas un projektus. “Ideju pavasaris” projekta otrā daļa un pieteikumu iesūtīšana sāksies janvārī. Projekta trešā un noslēdzošā daļa norisināsies vasarā, Imanta Ziedoņa muzejā Murjāņos.

Lekciju norises vietas un laiki:

Limbažos: Limbažu Galvenā bibliotēka Parka iela 23, Limbaži Laiks: 15.00 8. novembrī

Saldū: Jaņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs Striķu iela 22, Saldus Laiks: 15.00 21. novembrī

Jēkabpilī: Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs Brīvības iela 258, Jēkabpils Laiks: 11.00 15. novembrī

Dalība lekcijās ir bez maksas.

Projekts “Ideju pavasaris” šādā formātā šogad norisināsies otro reizi. Iepriekšējos gados Imanta Ziedoņa muzejs un fonds “Viegli” kopā ar apbalvojuma “Laiks Ziedonim” laureātiem rīkoja projektus 9.-12. klašu jauniešiem “Fizikas pavasaris” un “Telpas pavasaris”. Projekts notiek sadarbībā ar Saldus, Limbažu un Jēkabpils novadu pašvaldībām, kā arī ar jauniešu mediju centru “Young Media House”.