Pirmdiena, 18. decembris, 2017.
Vārda dienas: Klinta, Kristaps, Kristers, Kristofers, Krists

8.augustā tika atklāta izstāde "Motosports Saldus novadā". 9. augusts drukāt
8.augusta pēcpusdienā tika atklāta izstāde “Motosports Saldus novadā”. Klātesošos uzrunāja muzeja vēstures speciāliste, izstādes veidotāja Ilze Haruna, hronoloģiski ieskicējot motosporta attīstību. Saldeniekiem motosports vienmēr bijis cieņā, tā aizsākumi meklējami pagājušā gadsimta 50.gados, kad jauni, aizrautīgi puiši Georgs Fedotovs, Visvaldis Ābuls, Eduards Grīns un Imants Lāma, nežēlojot spēkus un resursus, iesaistot ģimenes locekļus, organizēja pirmās motosporta sacensības. Par savu tēvu, motobraucēju Georgu Fedotovu, atmiņās dalījās meita Dzintra Freimane, bet stāsta muzikālo ietērpu radīja mazmeita Ieva Stūrīte. Patīkami, ka moto braucēju gēns šajā ģimenē nezūd un turpinās jau nākamajās paaudzēs. Atmiņu stāstos dalījās arī Georga Fedotova līdzgaitnieks un laikabiedrs Visvaldis Ābuls. Īpaši viesi izstādes atklāšanā bija kādreizējie PSRS sporta meistari, šobrīd veiksmīgi uzņēmēji, Vitālijs Bobkovs un Viesturs Gaušis. interesantus faktus savā stāstā ievija Saldus tehnikuma ilggadīgais direktors Ojārs Garoza, bet par šī brīža situāciju pastāstīja Saldus motokluba vadītājs Aidis Herings.  Saldus motokluba puiši gādāja, lai muzeja viesi varētu iepazīties ar moto tehniku un priecēt acis ar košajiem motobraucēju tērpiem.
Izstādes norises laiks līdz 15.oktobrim. Visus izstādes apmeklētājus gaida vēl kāds pārsteigums – iespēja piedalīties loterijā, kurā izlozēsim braucienu pa Saldus novadu 21.oktobrī. Izloze pēc izstādes noslēguma 15.oktobrī.